Apie Projektą

REINVENT.CREAZONE

LLI 186 Creazone 2.0 – tarptautinis programos „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną“ projektas, kurį įgyvendina Kauno technologijos universitetas, Lietuvos verslo konfederacija, Latvijos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Ventspilio aukštoji kolegija. 2014–2020 m. „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną“ programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi, padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.
Visas projekto biudžetas – 939 115, 17 Eur. Iš jų – bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 798 247,88 Eur.

LLI 186 Creazone 2.0 – tai 5 etapų mokymų ciklas, į kuriuos patenka tik labiausiai motyvuoti mokymų dalyviai. Šiuo metu projektas startuoja su pirmuoju etapu „Be Better“. Tai 6 temų praktiniai mokymai, kuriuose dalyviai bus supažindinami su streso valdymo būdais, efektyviu laiko planavimu, nepriekaištingu verslo idėjos pristatymu, kūrybiškumu, viešu kalbėjimu ir efektyvaus pristatymo taktikomis bei drauge su mentoriais pereis visą vystymo kelią nuo verslo idėjos iki veikiančios įmonės.

Projekte gali dalyvauti:

  • Jauni žmonės, turintys verslo idėją ir norintys ją įgyvendinti;
  • Tradicinių verslų atstovai, siekiantys inovuoti vystomą verslą;
  • Mentoriai, pasiryžę dalintis turima patirtimi su projekto dalyviais.

Projekto ekspertai –  šių dienų verslo profesionalai, turintys ne tik praktinių verslo vystymo įgūdžių, bet ir procesų optimizavimo patirtį. 

Daugiau informacijos apie projekto veiklą rasite čia: https://www.facebook.com/CreazoneReinvent/ 

Ši svetainė parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako projekto partneriai. Svetainės turinyje pateikta informacija jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Nuoroda į programos svetainę: www.latlit.eu

Nuoroda į Europos Sąjungos svetainę: www.europa.eu

Lt
Lv
Lt Lv