Creazone

Pradėjęs savo kelionę praėjusių metų rudenį šiais metais projektas Creazone Reinvent sugrįžta su nauja jėga!

Creazone 2.0 – tęstinis projektas, kuris sieks tradicinio verslo modelius „išrasti” iš naujo ir sujungti su šiuolaikiškomis, inovatyviomis verslo idėjomis, būtent atsinaujinimo motyvas atsispindi ir pačiame antrojo Creazone pavadinime - Reinvent.

6 mėnesių verslo idėjos vystymo  kelionę sudaro 5 pagrindiniai etapai:

  1. BE BETTER – organizuojami 5 darbinių sesijų verslumo ir kūrybiškumo mokymai. Pagringinių kompetencijų: laiko planavimo, streso valdymo, viešo kalbėjimo, verslo idėjos pristatymo, verslo idėjos vystymo mokymai padės pradžią Jūsų verslo startui! Mokymai organizuojami: Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose.

  2. PITCH IN – dviejų dienų jungtiniai mokymai, kuriuose dalyvauja dalyviai iš visos Lietuvos. Verslo idėjų pristatymas ekspertų komisijai ir pasiskirstymas į komandas. 

  3. TEAM UP – 5 dienų tarptautinė stovykla. Stovyklos metu pirmą kartą susitiks dalyviai iš Lietuvoss ir Latvijos.Komandų formavimo, verslo idėjų pristatymo ir verslo planų rengimo dirbtuvės leis jaustis pasiruošus atsakyti į pagrindinius investuotojų užduodmus klausimus. 

  4. DESIGN IN – 5 temų dirbtuvės ir individualios komandų konsultacijos. Komandos drauge su verslo ekspertais ir mentoriais rengia verslo planus. 

  5. GET STARTED – verslo idėjų ir parengtų verslo modelių pristatymas. Finalas, kurio metu pristatomas verslo idėjas ir modelius vertina verslo, mokslo atstovai, investuotojai iš Lietuvos ir Latvijos!

Norėdamas dalyvauti projekte - registruokis!

Registracija dalyviams iki rugsėjo 23d. - registracija dalyviams.

Registracija mentoriams iki rugsėjo 23d. - registracija mentoriams.

Visos kelionės metu Jus lydės: mentoriai - verslo ir mokslo ekspertai, savo srities profesionalai.

Nesvarbu ar turi verslo idėją, kurią norėtum realizuoti, ar vis dar jos ieškai, Creazone Reinvent padės atsakyti į pagrindinius verslo idėjos vystyme kilsiančius klausimus!

Projekte gali dalyvauti:

  • Jauni žmonės, turintys verslo idėją ir norintys ją įgyvendinti;
  • Tradicinių verslų atstovai, siekiantys inovuoti vystomą verslą;
  • Mentoriai, pasiryžę dalintis turima patirtimi su projekto dalyviais.

Daugiau informacijos apie projekto veiklą rasite čia: https://www.facebook.com/CreazoneReinvent/ 

Startas šių metų Rugsėjį!

LLI 186 Creazone 2.0 – tarptautinis programos „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną“ projektas, kurį įgyvendina Kauno technologijos universitetas, Lietuvos verslo konfederacija, Latvijos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Ventspilio aukštoji kolegija. 2014–2020 m. „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną“ programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi, padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.
Visas projekto biudžetas – 939 115, 17 Eur. Iš jų – bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 798 247,88 Eur.

Ši svetainė parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako projekto partneriai. Svetainės turinyje pateikta informacija jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Nuoroda į programos svetainę: www.latlit.eu

Nuoroda į Europos Sąjungos svetainę: www.europa.eu

Lt
Lv
Lt Lv