#Be Better tema - Kūrybiškumas

#Be Better tema - Kūrybiškumas

Aurimas Ražanauskas - nepriklausomas švietimo bei organizacijų konsultantas, vienos alternatyviausių ir įdomiausių aukštųjų mokyklų pasaulyje, Kaospilot, absolventas. Aurimas yra studijavęs daugelyje skirtingų mokymosi institucijų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje: 3 universitetai Lietuvoje, 5 "Danijos Liaudies mokyklos", Kaospilot, Jyvaskyla University švietimo lydersytės magistratūros studijos. Turi patirties iš darbo edukacijoje Danijoje, Anglijoje, Kolumbijoje ir Lietuvoje, buvo "Kūrybinių Partnerysčių" agentas ir praktikas, všį "Kuriančios Bendruomenės" vienas iš įkūrėjų. Šiuo metu pagrindinės sritys, į kurias Aurimas gilinasi, yra "Dizaininis Mąstymas", "Mokymosi Patirčių Dizainas" ir "Besimokančių Organizacijų Kūrimas”.

Apie mokymus:

Dizainu pagrįstas mąstumas yra praktinis požiūris, kuris palengvina ir pagreitina inovaciją, kuris padeda mums pakeisti požiūrio tašką, iš kurio spredžiame kompleksinius iššūkius. Pagrindinės trys dizainu pagrįsto mąstymo vertybės yra: empatija, bendradarbiavimas ir eksperimentavimas. Dalyviai išmoks, kaip labiau fokusuotis į galutinį vartotoją (“Custumer Centered Design”), taip sukurdami didesnį dalyvaujančių pusių įsitraukimą į produkto kūrimą, kas padės sukurtam produktui labiau atitikti galutinio kliento lūkesčius ir poreikius. Prototipavimas, kaip vienas pagrinidinių dizaino grįsto mąstymo elementų,  atveria kitokį požiūrį į mokymąsi, darbą grupėse ir darbą su šiuolaikinais iškilusiais iššūkiais. Dalyviai išmoks ne tik kaip lengviau ir efektyviau dirbti grupėse bet ir kaip priimti iššūkius bei mokytis iš klaidų ir bendrų patirčių. Visa tai kasdienėje veikloje padės sukurti tiek geresnes mokymosi patirtis, tiek geresnius ryšius tarp besimokančių ar dirbančių kartu, bei kokybiškesnius rezultatus. 

Dalyko kursą išklausę dalyviai gebės:

  • Labiau įtraukti dalyvaujančias puses į sprendimų priėmimą;
  • Dirbti su kompleksnėmis problemomis;
  • Geriau, paprasčiau, lengviau ir tuo pat metu efektyviau dirbti grupėse;
  • Praktinių įrankių, kuriuos galės pritaikyti savo kasdienėje veikloje.

Programa:

9.30 – 10.00

Registracija. Kava – arbata

10.00 – 11.00

Dalyvaujančioji/ įtraukiančioji lyderystė (“Participatory leadership”), “Rato praktika”, “Pasaulio Kavinė” padės geriau dirbti tiek grupėse tiek su dalyvaujančiomis pusėmis.

11.00 – 12.00

Dizainu pagrįstas mąstymas. Praktinė užduotis, refleksija ir teorijos bei pagrindinių įžvalgų pritaikymas.

12.00 – 13.00

Pietūs

13.00 – 15.00

“Double Diamond Model”,“Teorija U (Theory U)”, “Chaordic Stepping Stones” ir “Divergent Convergent Zones” padės geriau suprasti inovacijos ir darbo grupėse procesus

15.00 – 15.15

Kavos ir arbatos pertrauka

15.15 – 16.00

Konsultacijos

 

Renginio data Renginio miestas Renginio vieta
 Spalio 2d., Spalio 3d.  Klaipėda Light house coworking, Liepų g. 83, Klaipėda
 Spalio 4d., Spalio 11d., Spalio 14d., Spalio 15d.  Kaunas BLC verslo lyderių centras
 Spalio 16d. Panevėžys  VšĮ mokslo ir technologijų parkas J. Žemgulio g. 46, Panevėžys
Spalio 8d. Šiauliai Bendradarbystės centras "Spiečius", Vilniaus g. 213 Šiauliai
Lt
Lv
Lt Lv