#Be Better tema – Laiko planavimas

#Be Better tema  – Laiko planavimas

Šarūnas Dignaitis - neformalaus ugdymo organizacijos „Sėkmės mokykla“ vadovas, Kaunas 2022 komandos narys, padedantis koordinuoti jaunimo platformą,Žinių radijo laidos "Ko mokykloje nemokė" autorius.Šarūnas Dignaitis - neformalaus ugdymo organizacijos „Sėkmės mokykla“ vadovas, Kaunas 2022 komandos narys, padedantis koordinuoti jaunimo platformą,Žinių radijo laidos "Ko mokykloje nemokė" autorius.

Būdamas neformalaus ugdymo organizacijos vadovu - konsultantu, Šarūnas turi savitą priėjimą prie asmeninio bei komandinio efektyvumo temų. Dirbant su verslu Šarūnas įneša savo patirtį dirbant su jaunimo NVO ir padeda į kasdieninius organizacijos iššūkius pažiūrėti kitu kampu.Šarūnas laisvalaikiu groja būgnais ir koncertuoja įvairiose grupėse, tai leidžia ne tik išreikšti save ir semtis kūrybiškumo, tačiau taip pat ir integruoti savo hobį į pranešimus bei mokymus verslui. Taip pat likęs laisvas laikas skiriamas sportui bei iššūkiams, šiuo metu tokiems, kaip ironman varžybos.

Mokymai – tai įvadas į laiko valdymo technikas, kurios veda produktyvumo didinimo link. Dalyviai ne tik susipažins su įvairiomis technikomis, bet ir galės praktiškai ieškoti būdų, kaip tai galima pritaikyti numatomuose projektuose bei kasdienybėje.

Pagrindiniai aspektai, į kuriuos sutelksime mokymų metu:

  • • Laiko planavimo technikos;
  • • Produktyvumo psichologija;
  • • Darbo įpročių organizavimas;
  • • Tikslų ir prioritetų susidėliojimas. 

Renginio programa:

9.30 – 10.00

Registracija. Kava – arbata

10.00 – 11.00

I DALIS: produktyvumo psichologija. Ko reikia efektyviai veiklai Pagrindiniai efektyvios veiklos iššūkiai šiuolaikiniam žmogui Greito ir lėto laiko perspektyvos: kaip tai derinti? Kaip sukurti daugiau vidinės ramybės įtemptose dienose.

11.00 – 12.00

II DALIS: įpročiai ir jų įtaka produktyvumui bei darbo organizavimui. Kasdieniai įpročiai, trukdantys produktyvumui. Dienos nuotrauka: metodas, leidžiantis įsivertinti savo produktyvumą; kaip jį naudoti.Konstruktyvūs produktyvumo įpročiai ir jų kūrimas

12.00 – 13.00

Pietūs

13.00 – 15.00

III DALIS: produktyvumo strategijos ir technikos / metodai. Pagrindinės planavimo klaidos ir plano įgyvendinimo iššūkiai. Efektyvaus plano sudarymo principai, planavimo sistema ir jos pritaikymas. Asmeninė užduočių organizavimo sistema: pagrindiniai principai, etapai, pritaikymo galimybės. Techninis planavimo ir užduočių organizavimo sistemos naudojimas.

15.00 – 15.15

Kavos ir arbatos pertrauka

15.15 – 16.00

Individualios konsultacijos

Renginio data Renginio miestas Renginio vieta
Spalio 11d.,17d.,18d.,30d. Kaunas BLC Verslo centras
Spalio 14d., 15d. Klaipėda Light house coworking, Liepų g. 83, Klaipėda
Spalio 24d. Panevėžys VšĮ mokslo ir technologijų parkas J. Žemgulio g. 46, Panevėžys
Spalio 22d. Šiauliai Bendradarbystės centras "Spiečius", Vilniaus g. 213 Šiauliai
Lt
Lv
Lt Lv