#Be Better tema – Verslo idėjos vystymas: nuo idėjos iki veikiančios įmonės

#Be Better tema  – Verslo idėjos vystymas: nuo idėjos iki veikiančios įmonės

Verslo idėjos vystymas - nuo idėjos iki veikiančios įmonės tema gana plati.Šią temą dėstys ir svarbiausius jos aspektus aptars du lektoriai:

KTU Nacionalinio inovacijų ir verslo centro pranešėja - intelektinės nuosavybės projektų vadovė Greta Žėkienė ir Rimas Petrauskas - ICF akredituotas koučingo specialistas (ACC), treneris, ICF Lietuva valdybos narys, UAB L-CON Global vadovas.

KTU Nacionalinis inovacijų ir verslo centras (NIVC) yra tarpinė grandis tarp mokslo ir verslo, užtikrinanti sklandų abipusį bendradarbiavimą, naujausių universitete sukurtų inovacijų komercinimą, intelektinės nuosavybės apsaugą, bei jaunojo verslo vystymą.

GRETA ŽĖKIENĖ – Kauno technologijos universiteto (KTU) Nacionalinio inovacijų ir verslo centro Intelektinės nuosavybės valdymo projektų vadovė atsakinga už universiteto intelektinės nuosavybės objektų apsaugą ir komercializavimą. Daugiau nei 18 metų darbo patirtį šioje srityje turinti specialistė įsitikinusi, jog kas nežinoma, negali būti apsaugota, o kas nėra apsaugota, negali būti komercinama. Todėl intensyviai konsultuoja bendruomenės narius intelektinės nuosavybės apsaugos ir valdymo klausimais, atsakinga už PATLIB centro veiklą, dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose bei darbo grupių veikloje, inicijuoja su šia sritimi susijusius informacinius ir mokomuosius renginius, dalijasi patirtimi skaitydama pranešimus įvairiuose renginiuose.

Greta Žėkienė 10 metų dirbo Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūroje (LATGA), 5 m. – leidyklose „Šviesa“ ir „Alma littera“, kuriose buvo atsakinga už kūrinių apsaugą, teisių pirkimą ir pardavimą. Prie KTU prisijungė 2015 m.

Seminaras padeda atsakyti į klausimus kaip vertiname savo ir kitų idėjas? Kaip priimti teisingus sprendimus sau ir dirbant grupėje? Duoda konkrečius metodus/įrankius kaip derinti skirtingas nuomones ir panaudoti visos komandos narių žinias bei potencialą.

Antrą temos dalį ves lektorius Rimas Petrauskas. 

Rimas Petrauskas - turi daugiau nei 20m. vadovavimo ir lyderystės patirtį darbe su verslo įmonėmis. Vadovaudamas vietinėms ir tarptautinėms kompanijoms, o taip pat ir įvairioms multikultūrinėms ir virtualioms komandoms jis vadovavo įmonių plėtros ir pokyčių procesams. Tokiu būdu Rimas tobulėjo žmonių ugdymo ir efektyvių komandų kūrimo srityse, užtikrino tvarius verslo rezultatus.

Kaip lyderystės ir vadovavimo koučas jis dirba su aukščiausio ir vidutinio lygio vadovais ir komandomis jų kelyje į efektyvumą, inovatyvumą ir konkurencingumą kompleksiškėjančioje aplinkoje.

Kokie tai mokymai ?

Tai interaktyvi, praktinio darbo „laboratorija“, kurioje įgysite žinių ir patirties kaip kurti ir įgyvendinti idėjas.

Kaip vyks mokymasis ir ką patirsite ?

Praktikuosime jūsų idėjų kūrimo ir įgyvendinimo procesą bei pagrindinių bendradarbiavimo principų, reikalingų efektyviam darbui, laikymąsi.  Naudosime grupinio koučingo, „Design thinking“ elementus bei kitus metodus.

Tai „laboratorija“, kurioje jos dalyviai patys įtakos kiek idėjų kūrimas ir įgyvendinimas gali vykti lengvai, įdomiai,  su gera nuotaika.

Kodėl tokios žinos ir įgūdžiai yra aktualūs ?

Šiandien pasaulyje viskas greitai keičiasi ir pačiam, vienam viską suprasti bei suspėti yra labai sudėtinga. Todėl pasitelksime tiek individualų, tiek kolektyvinį,  t.y., grupės intelektą, kuris reikalingas idėjų kūrimui, planavimui, sprendimų priėmimui ir pan.

Ką išsinešite?

Šioje „laboratorijoje“ įgysite žinių kaip kurti ir įgyvendinti, kaip bendradarbiauti. Be to iš čia yra galimybė išsinešti savo idėją ar jos įgyvendinimo planą.

Renginio programa

09.30-10.00

Registracija. Kava ir arbata

10.00-11.00

Intelektinė nuosavybė: ką turi žinoti pradedantysis verslo kūrėjas

11.00-12.00

Patentavimas ir licenzijavimas

12.00-12.30

PIETŪS

12.30-14.30

R. Petrauskas praktinio darbo „laboratorija“

14.30-14.45

KAVA-ARBATA.

14.45-15.30

Praktinės dirbtuvės

15.30-16.00

Klausimai, diskusija.

Renginio data Renginio miestas Renginio vieta
Spalio 7d., 8d., 22d., 29d. Kaunas BLC Verslo centras
Spalio 14d., 15d. Klaipėda Light house Klaipėda, Liepų g. 83
Spalio 30d. Panevėžys VšĮ Panevėžio mokslo ir technologijų parkas, J.Žemgulio g. 46, Panevėžys
Spalio 31d. Šiauliai Bendradarbystės centras "Spiečius" Vilniaus g. 213 Šiauliai
Lt
Lv
Lt Lv