#Be Better tema – Verslo idėjos vystymas: nuo idėjos iki veikiančios įmonės

#Be Better tema  – Verslo idėjos vystymas: nuo idėjos iki veikiančios įmonės

KTU Nacionalinis inovacijų ir verslo centras (NIVC) yra tarpinė grandis tarp mokslo ir verslo, užtikrinanti sklandų abipusį bendradarbiavimą, naujausių universitete sukurtų inovacijų komercinimą, intelektinės nuosavybės apsaugą, bei jaunojo verslo vystymą.

KTU Nacionalinio inovacijų ir verslo centro pranešėja - intelektinės nuosavybės projektų vadovė Greta Žėkienė.

GRETA ŽĖKIENĖ – Kauno technologijos universiteto (KTU) Nacionalinio inovacijų ir verslo centro Intelektinės nuosavybės valdymo projektų vadovė atsakinga už universiteto intelektinės nuosavybės objektų apsaugą ir komercializavimą. Daugiau nei 18 metų darbo patirtį šioje srityje turinti specialistė įsitikinusi, jog kas nežinoma, negali būti apsaugota, o kas nėra apsaugota, negali būti komercinama. Todėl intensyviai konsultuoja bendruomenės narius intelektinės nuosavybės apsaugos ir valdymo klausimais, atsakinga už PATLIB centro veiklą, dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose bei darbo grupių veikloje, inicijuoja su šia sritimi susijusius informacinius ir mokomuosius renginius, dalijasi patirtimi skaitydama pranešimus įvairiuose renginiuose.

Greta Žėkienė 10 metų dirbo Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūroje (LATGA), 5 m. – leidyklose „Šviesa“ ir „Alma littera“, kuriose buvo atsakinga už kūrinių apsaugą, teisių pirkimą ir pardavimą. Prie KTU prisijungė 2015 m.

Seminaras padeda atsakyti į klausimus kaip vertiname savo ir kitų idėjas? Kaip priimti teisingus sprendimus sau ir dirbant grupėje? Duoda konkrečius metodus/įrankius kaip derinti skirtingas nuomones ir panaudoti visos komandos narių žinias bei potencialą.

 

Renginio programa

09.30-10.00

Registracija. Kava ir arbata

10.00-11.00

Intelektinė nuosavybė: ką turi žinoti pradedantysis verslo kūrėjas

11.00-12.00

Patentavimas ir licenzijavimas

12.00-12.30

PIETŪS

12.30-14.30

Praktinės dirbtuvės

14.30-14.45

KAVA-ARBATA.

14.45-15.30

Praktinės užduotys pritaikant sužinotą teoriją ir modelius

15.30-16.00

Klausimai, diskusija.

Renginio data Renginio miestas Renginio vieta
Spalio 10d., 11d., 17d., 24d. Kaunas BLC Verslo centras
Spalio 14d., 15d. Klaipėda TBC
Spalio 30d. Panevėžys TBC
Spalio 25d. Šiauliai TBC
Lt
Lv
Lt Lv