Creazone Reinvent pirmasis etapas #Be Better

Creazone Reinvent pirmasis etapas #Be Better

„Creazone Reinvent“ – unikalus verslumą skatinantis projektas, suteikiantis ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių tiek pradedančiajam, tiek patyrusiam verslininkui. Jau pačiu pavadinimu Reinvent  kviečia „atrasi iš naujo“. Taip „Creazone Reinvent“ projekte mokymų dalyviai mokysis atrasti ir suprasti, kaip inovuoti senus, tradicinius verslus ir padės juos pritaikyti šiuolaikinio vartotojo poreikiams.

„Creazone Reinvent“ – tarptautinis programos „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną“ projektas, kurį įgyvendina Kauno technologijos universitetas, Lietuvos verslo konfederacija, Latvijos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Ventspilio aukštoji kolegija. 2014–2020 m. „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną“ programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi, padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

„Creazone Reinvent“ – tai 5 etapų mokymų ciklas, į kuriuos patenka tik labiausiai motyvuoti mokymų dalyviai. Šiuo metu projektas startuoja su pirmuoju etapu „Be Better“. Tai 6 temų praktiniai mokymai, kuriuose dalyviai bus supažindinami su streso valdymo būdais, efektyviu laiko planavimu, nepriekaištingu verslo idėjos pristatymu, kūrybiškumu, viešu kalbėjimu ir efektyvaus pristatymo taktikomis bei drauge su mentoriais pereis visą vystymo kelią nuo verslo idėjos iki veikiančios įmonės.

Projekto ekspertai – šių dienų profesionalai, dirbantys su verslo įmonėmis ir padedantys optimizuoti verslo procesus.

- Kaip rasti įkvėpimą naujam verslui steigti ar senam inovuoti, pasakos ekonomikos mokslų daktaras, rinkodaros praktikas ir knygos „Startup Evolution Curve“ autorius Donatas Jonikas.

- Įtampą mažinančius ir drąsos suteikiančius viešojo kalbėjimo būdus aptars pripažintas tarptautinis mokymų ekspertas, ilgametis „DOOR Training“ partneris Robertas Mincevičius.

- Kaip turi atrodyti nepriekaištingas verslo idėjos pristatymas (angl. Pitch) pristatys daugiau nei dešimtmetį  reklamos ir komunikacijos specialistu dirbantis, tarptautinio bendradarbystės (co-working) centro Talent Garden Kaunas bendraįkūrėjas ir laiko planavimo įrankio Purfect įkūrėjas Artūras Bulota.

- Apie streso valdymą ir pozityvią darbo aplinką kalbės verslo psichologė, Lietuvos psichologų sąjungos narė (EuroPSY sertifikatas), verslo trenerė ir konsultantė Laura Rimkutė.

- Mokymai gan intensyvūs, tad darbotvarkės optimizavimo ir prioritetų skirstymo būdus projekto dalyviams pristatys „DOOR Training & Consulting Baltic“ konsultantas Balys Viršutis.

- Drauge su projekto ekspertais – KTU Nacionalinio inovacijų ir verslo centro technologijų perdavėjais Robertu Armonaičiu, Sauliumi Jankausku, Greta Žėkiene, Giedriumi Žukausku  projekto dalyviai galės pereiti visą praktinį kelią nuo verslo idėjos išgryninimo iki sėkmingai veikiančios verslo įmonės.

Etapo tikslas – suteikti visas reikalingas žinias ir įgūdžius verslo pradžiai.

Siekiant užtikrinti, kad į kitą etapą patektų labiausiai motyvuoti projekto dalyviai, po kiekvieno mokymo dalyvius vertins mokymų lektoriai, organizatoriai ir kiti mokymo dalyviai, o šių vertinimų pagrindu bus vykdoma dalyvių atranka į kitą etapą.

Projekto dalyviai drauge su mentoriais – verslo atstovais, inovatoriais ir vizionieriais, drauge dalyvaus antrajame projekto etape „PITCH IN“. Gruodžio 14–15 d. vyks dviejų dienų tarptautiniai mokymai, kuriuose dalyvaus geriausi dalyviai iš Lietuvos ir Latvijos. Pirmos dienos metu dalyviai ne tik susipažins su verslo idėjos pristatymo galimybėmis, bet ir patys turės galimybę išbandyti įgytas žinias antrąją dieną, kai parengtų verslo idėjos pristatymų klausys Lietuvos ir Latvijos verslo angelų bendruomenė, verslo įmonės bei jų atstovai. Antros dienos metu bus galima susipažinti su skirtingomis verslo finansavimo galimybėmis, apie kurias daugiau papasakos rizikos kapitalo fondų valdytojai, mokslo inovacijų technologijų agentūros, VšĮ „Versli Lietuva“ atstovai.

Šie pirmi du etapai – tik pradžia. Įgiję žinių, dalyviai bus kviečiami į tarptautinę 5 dienų stovyklą, kurioje turės galimybę burtis į komandas, parengti ir apskaičiuoti tikslius verslo planus, potencialias išlaidas ir pelną bei realiai įvertinti rinkos galimybes. Dirbdami drauge su projekto ekspertais, mentoriais projekto dalyviai galės turimą verslo idėją paversti sėkmingai veikiančia įmone.

Tad jeigu TU kada nors svajojai apie nuosavą verslą, nepraleisk galimybės – dalyvauk!

Lt
Lv
Lt Lv