Tarptautinis Lietuvos–Latvijos projektas „Creazone“ skelbia registraciją į šių metų verslininkystės ugdymo programą

Tarptautinis Lietuvos–Latvijos projektas „Creazone“ skelbia registraciją į šių metų...

Verslui reikalingų įgūdžių tobulinimas, mentorystės mokykla, įmonių kūrimo mokymai ir verslumo stovykla – tiek ir dar daugiau siūlo tarptautinis Lietuvos ir Latvijos projektas „Creazone“, kviečiantis 18-29 metų jaunus žmones kartu auginti kūrybingas verslo idėjas nemokamose projekto veiklose. 

Viskas labai paprasta: jūs turite idėją ir daug noro ją auginti bei augti patys. Mes turime tikrą idėjų kalvę „Creazone Reinvent“, kurioje sujungiame šiuolaikiškas verslo idėjas ir tradicinių industrijų verslo modelius – taip kurdami naujus perspektyvius verslus ir skatindami užimtumo augimą Lietuvos ir Latvijos pasienio regionuose. Kartu mes galime išauginti jūsų idėją iki progresyvaus verslo.

Jūsų lauks net šešių mėnesių trukmės mokymų programos, sudarytos iš nemokamų teorinių paskaitų ir užsiėmimų. Projekto komanda – patyrę savo srities profesionalai: konsultantai, visuomenės veikėjai, žurnalistai, turintys daugiau nei 10 metų mokymų vedimo patirties. Kompleksiškai integruoti mokymų etapai prasideda nuo bendrųjų kompetencijų ugdymo, kur kiekvienas gali patikrinti turimos verslo idėjos potencialą.  Projektą užbaigsime finaliniu renginiu „Demo Day“, kurio metu projekto dalyviai pristatys savo verslo idėjas, jų įgyvendinimo planus Lietuvos ir Latvijos verslininkams bei potencialiems investuotojams.

Mokymai organizuojami bendradarbiaujant su projekto partneriu VšĮ „Versli Lietuva“ ir vyksta Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje.

2018-iųjų metų rugsėjį startavęs projektas jau padėjo susiburti 6 komandoms, iš kurių 2 įsisteigė naujas verslo įmones. Nuo socialiai atsakingų idėjų iki technologinių inovacijų – taip atrodo „Creazone Reinvent“ idėjų kalvė.

Tuo tarpu šiais metais prie projekto veiklų jungiasi dar daugiau draugų ir partnerių. Pagrindinis projekto partneris – kredito rizikos vertinimo ir informacinių sprendimų įmonė „TransUnion Lithuania“: geriausios „Creazone Reinvent“ projekto komandos idėjos prototipavimui skirs visokeriopą pagalbą.

„Sveikiname ir palaikome projekto dalyvius, pasiryžusius išbandyti ir tobulinti savo verslo idėjas: komanda, kuri yra linkusi rizikuoti, visada įgaus daugiau patirties, nei ta, kuri liks tik stebėtoja. O dalyviams noriu palinkėti ne tik sėkmės buriant komandas bei vystant pasirinktas verslo idėjas, bet ir atkaklumo einant iki galo – kad idėja virstu sėkmingu verslu,“ – sako „TransUnion Lithuania“ komunikacijos vadovė Daiva Gritėnaitė.

Kitas projekto partneris, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, dar šiais metais aktyviausius dalyvius kvies keliauti ir patirties pasisemti iš patyrusių verslininkų Europoje ir JAV (Niujorke, Pensilvanijoje), Izraelyje bei Singapūre.

Imtis iniciatyvos ir registruotis į projektą „Creazone Reinvent“ galite čia:http://reinvent.creazone.lt 

Projektą „Creazone 2.0“ (Nr. LLI-186) projektą finansuoja 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa, kuri siekia prisidėti prie darnaus šalių teritorijos vystymosi, padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti. Visas projekto biudžetas – 939 115,17 Eur. Iš jų bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 798 247,88 Eur. Projektą įgyvendina Kauno technologijos universitetas, Lietuvos verslo konfederacija, Latvijos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Ventspilio aukštoji kolegija.

Straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jo turinį atsako projekto partneris – Kauno technologijos universitetas. Straipsnio turinyje pateikta informacija jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma atspindinčia Europos Sąjungos nuomonę.

Lt
Lv
Lt Lv